Nowe centra dystrybucyjne!

Obecny rok zapowiada się jako bardzo ważny w rozwoju PCPAPIERU . Spółka uruchamia dwa nowe centra logistyczne co oznacza zasadniczą zmianę modelu dystrybucji.

hala magazynowa 2

Uruchomienie nowych centrów logistycznych w Krakowie i w Pile wpłynie na sposób w jaki PCP będzie obsługiwało klientów. Dotychczas wszystkie dostawy były realizowane z magazynu w Białymstoku. Pozwoliło to dostarczać towar w systemie do 24 godzin od potwierdzenia zamówienia. Obecny model dystrybucji zakłada dostawy z 3 miejsc jednocześnie, w zależności od dostępności produktów i lokalnych potrzeb klientów. Wszystkie dostawy będą realizowane albo w dniu złożenia zamówienia, albo na następny dzień w godzinach porannych.

Nowoczesny magazyn w Krakowie o powierzchni 1200 m2 będzie zapleczem do obsługi przede wszystkim rynku południowego, zaś magazyn w Pile o łącznej powierzchni 2000 m2 pozwoli spółce realizować dostawy w trybie dnia bieżącego i następnego rano  dla klientów z zachodniej Polski. Dostawy z magazynu w Białymstoku będą realizowane jak dotychczas, obecnie głównie dla klientów z regionów Polski centralnej i wschodniej.

FUNDUSZE EUROPEJSKIE - DLA ROZWOJU WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2007-2013

www.rpowp.wrotapodlasia.pl
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC BY 3.0